Jonsered FR 2318 FA 4x4 raideris

Jaudīgs un dažādi izmantojams raideris ar priekšpusē uztādītu pļaušanas bloku lielu zāliena platību apkopšanai jebkurā gadalaikā. Teicamai saķerei aprīkots ar visu riteņu piedziņu. Šarnīrveida stūres mehānisms un stūres pastiprinātājs nodrošina teicamu manevrēšanas spēju un vienkāršu vadīšanu. Priekšējās gaismas ļauj strādāt arī nepietiekama apgaismojuma apstākļos, bet stundu skaitītājs ar tehniskās apkopes atgādināšanu nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Piederumu mehānisms nodrošina vienkāršu piederumu (piem., birstes un sniega lāpstas) maiņu. Priekšpusē uzstādītais pļaušanas bloks nodrošina teicamu darba teritorijas pārredzamību. Divi vienā pļaušanas bloks izmantojams gan 103, gan 112 cm platai darba zonai.

Pļaušanas bloks nav komplektā.

5239.00€/gab

Jonsered FR 2216 MA 4x4 raideris

Universālais raideris ar priekšpusē uzstādītu izturīgo pļaušanas bloku piedāvā gan mulčēšanas funkciju, gan arī aizmugures izmetēju. Uzlabotais šarnīrsavienojuma stūres iekārtas mehānismam ir nepārspējama manevrējamība un mazs pagrieziena rādiuss. Aprīkots ar 4x4 transmisiju, kas nodrošina vilkmi uz nelīdzenām, slidenām un slīpām zemes virsmām. Priekšā uzstādītais griešanas korpuss ļauj piekļūt tuvu krūmiem un stūriem, vienlaikus nodrošinot labu redzamību no vadītāja sēdekļa.

4779.00€/gab

JURA GIGA X3 Professional

Solis pretī virsotnei

Jaunais GIGA X3 Professional piedāvā visu, kas ir nepieciešams personālam lielā ofisā un personāla atpūtas telpā. Tas pagatavo līdz pat 31 individuāli uzstādāmam kafijas dzērienam, ieskaitot jauno un modīgo flat white un papildus 12 barista receptes piespiežot tikai vienu pogu. Automātu ir gan ļoti ērti un vienkārši lietot, gan arī tas prasīs ļoti maz uzmanības ikdienas lietošanā un uzpildē, pateicoties lielajai pupiņu tvertnei ar aromāta aizsargvāku, kurā var iebērt 1kg kafijas pupiņu. Automātam iespējams arī kafijas biezu tvertnes un notekpaplātes pieslēgums.

 

Integrēta skalošanas tīrīšanas programma, ko aktivizē ar vienu pogu samazinās, jūsu ikdienes rūpes līdz minimumam. Tas noteikti iepriecinās jūsu darbiniekus. Pateicoties ietilpīgai ūdens tvertnei un lielai kafijas piezumu tvertnei automātam ir daudzpusīgs un mōbīls pielietojums.

4585.00€/gab

Jonsered FR 2216 MA

Universālais raideris ar priekšpusē uzstādītu izturīgo pļaušanas bloku piedāvā gan mulčēšanas funkciju, gan arī aizmugures izmetēju. Uzlabotais šarnīrsavienojuma stūres iekārtas mehānismam ir nepārspējama manevrējamība un mazs pagrieziena rādiuss. Automātiskā transmija ļauj ērti vadīt raideri, bet priekšā uzstādītais pļaušanas bloks ļauj piekļūt vietām zem krūmiem, kā arī tuvāk žogiem un sienām, vienlaikus nodrošinot labu darba zonas pārredzamību no vadītāja sēdekļa vietas.

3469.99€/gab

Jonsered FR 2213 MA raideris

Universāls raideris ar OHV Briggs & Stratton dzinēju. Bezpakāpju automātiskā transmisija, šarnīrveida stūres mehānisms nodrošina īpaši mazu apgriešanās rādiusu. Mašīnai ir izturīgs 94 cm plats 2-1 pļaušanas bloks, kas nodrošina mulčēšanas vai aizmugures izlādes funkcijas vienā blokā. Raideris var piekļūt vietām zem krūmiem, dažādos stūros, tai pat laikā nodrošinot ideālu pārredzamību no vadītāja sēdekļa.

3439.00€/gab

Jonsered LT2320 CMA2 dārza traktors

Jaudīgs dārza traktors ar integrētu savācēju. Aprīkots ar spēcīgu divu cilindru dzinēju un efektīvu pļaušanas bloku. Ar pedāļiem kontrolējama automātiskā transmisija ļauj izvēlēties braukšanas ātrumu bez ātrumu slēgšanas, vienmērīgākai kustībai. Tāpat tas ir aprīkots ar robustu tērauda priekšējo asi, kas nodrošina optimālu izsvarojumu un stabilitāti. Ērta mulčēšanas svira, kas sniedz iespēju pārslēgt no savākšanas funkcijas uz mulčēšanas funkciju nepieceļoties no vadītāja krēsla. Pļaušanas bloks ir ar ūdens šļūtenes savienojumu, kas atvieglo tīrīšanu.

3239.00€/gab

JURA IMPRESSA XJ9 Professional

                             Perfekts dizains, īsākais ceļš pie latte macchiato

IMPRESSA XJ9 Professional nosaka standartus, kur pasniegtā kafijas dzēriena kvalitāte un kafijas dzeršanas kultūra ir vienlīdz svarīga ar askētismu arhitektūtrā, apkārtējā vidē un dizainā.

 

Tas pagatavo perfektu latte macchiato, cappuccino, café crème, espreso and ristretto piespiežot tikai vienu pogu. Tikmēr tīrais un simetriskais dizains, izsmalcinātā hromētā pupiņu tvertne un sudraba krāsas pārklājums piešķir automātam harismas pieskārienu.

2799.00€/gab

McCulloch M200-107TC Powerdrive

Liels dārza traktors ar 107 cm pļaušanas platumu un 320 litru nopļautās zāles savācēju. CVT transmisija ar pedāļa vadību nodrošina vienkāršu un patīkamu traktora gaitu. Aprīkots ar komforta sēdekli ar augstu atzveltni, lielu degvielas tvertni un priekšējo bamperi.

2739.00€/gab

Jonsered FR 2312 MA raideris

Kompakts raideris efektīvai un vienkāršai nelielu piemājas dārzu pļaušanai. Priekšā uzstādītais pļaušanas bloks nodrošina optimālu darba teritorijas pieejamību un pārredzamību. Kompaktā konstrukcija un moderna šarnīrveida stūres sistēma nodrošina teicamu manevrētspēju šaurās vietās. Aizmugurējo riteņu piedziņa optimālai saķerei, bet automātiskā transmisija - papildu komfortam. Pļaušanas blokam ar mulčēšanu var iestatīt nopļautās zāles aizmugurējo izmešanu. Ziemā ir iespējams uzstādīt sniega lāpstu.

2649.99€/gab

McCulloch M200-117T

Īpaši liela izmēra dārza traktors ar 117 cm pļaušanas platumu un sānu izmešanu. Jaudīgs divcilindru dzinējs. Viegla un baudāma braukšana pateicoties jaunajai CVT transmisijai ar pedāli kontrolējamu ātrumu, bezpakāpju paātrinājumu un automātisku bremzi. Aprīkots ar ērtu, augstas atzveltnes krēslu, liela apjoma degvielas bāku un bamperi. Mazāk redzamas riepu pēdas un gludāka braukšana, jo traktors aprīkots ar platām aizmugures riepām.

2449.00€/gab


Katalogs